Współpracuję wyłącznie z firmami, do których mam pełne zaufanie.
Polecam suplementy sprawdzone, bezpieczne, pozyskiwane z naturalnych składników,
których technologia poparta jest rozwiązaniami naukowymi.

 

Dlaczego Forever Living Products?


Ponieważ, aby zapewnić najwyższą jakość, Forever uprawia aloe vera na swoich własnych plantacjach, bez stosowania herbicydów i pestycydów.
Na aloesowych plantacjach Forever rośnie ponad 50 MILIONÓW KRZEWÓW ALOE VERA, co oznacza, że oczyszczają one Ziemię z 2 milionów ton CO2 w ciągu roku. Farmerzy Forever zbierają aloes rocznie, traktując go z najwyższą pieczą. Wartościowy miąższ jest delikatnie oddzielany od reszty liścia i stabilizowany podczas specjalnego, opatentowanego procesu. Liście przetwarzane są w ciągu kilku godzin od zbioru, aby dostarczyć najczystszego, największego miąższu aloe vera, który zachowa swoje właściwości.
Od niemal czterech dekad Forever angażuje się w poszukiwanie najlepszych naturalnych źródeł zdrowia i urody oraz w dzielenie się nimi ze światem. Forever zaczyna od 100% aloe vera, delikatnie dodając tylko tyle innych składników, by wytworzyć unikatowe produkty. Wszechstronność aloesu sprawia, że może on być używany na wiele sposobów, by pomóc nam wyglądać i czuć się lepiej. Forever nie testuje produktów na zwierzętach, a wiele z ich oznaczone jest symbolem koszerności, halal i islamską pieczęcią aprobaty.
Forever Living Products jest tak pewny jakości swoich produktów,
że oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeżeli klient nie będzie
całkowicie zadowolony z produktu.

Dlaczego Nutrilite ?


Filozofia marki NUTRILITE polega na podejściu „od nasiona do gotowego suplementu diety”, która stanowi harmonijne połączenie pozyskiwanych z natury składników z rozwiązaniami naukowymi. Podczas swojego pobytu w Chinach, co miało miejsce prawie 100 lat temu, Carl Rehnborg, założyciel Nutrilite, dostrzegł, jak ważne jest stosowanie diety, której głównym elementem są owoce i warzywa. Rzeczywiste doświadczenia oraz dogłębne badania nad składnikami znajdującymi się w roślinach doprowadziły do stworzenia suplementów tej marki. NUTRILITE jest jedną z wiodących w świecie marek suplementów diety, której producent stosuje przyjazne środowisku naturalnemu metody uprawy roli.
Zamiast polegać na szkodliwych pestycydach, herbicydach i nawozach chemicznych, pozwala działać naturze.
Suplementy diety pochodzenia roślinnego zawierają fitoskładniki, które są naturalnymi związkami chemicznymi występującymi w roślinach.
W celu zapewnienia jak najwyższej jakości produktów Nutrilite przeprowadza 25 tys. testów miesięcznie.

Dlaczego witaminy i minerały firmy Young Living ?


Ponieważ są to filary zdrowej diety. Wygodne w użyciu suplementy multiwitaminowe zawierają pozyskiwane z pożywienia witaminy i minerały o dużej biodostępności oraz olejki eteryczne o silnych właściwościach. Dają nam one wsparcie jakiego potrzebujemy.